Naše úspěchy


Závody 2019

Mistry s Mistry

Gymnastický aerobic a fitness týmy


Závody 2018

Mistry s Mistry

Sportovní aerobic a fitness týmy

MSM Olomouc

3.místo Lucie Dandová

3. místo dvojice Lucie Kloosová a Kateřina Krupičková

4. místo Adéla Němcová

5. místo Anna Náhlovská

9. místo Tereza Müllerová



MSM Český Brod

2. místo dvojice Lucie Kloosová a Kateřina Krupičková

3. místo Lucie Dandová

4. místo fitness tým 5SOS

5. místo Lucie Kloosová

6. místo Adéla Němcová

7. místo Šárka Mundilová

7. místo Lucie Kloosová

8. místo Tereza Müllerová

9. místo Anna Náhlovská


MSM Černošice

1. místo dvojice Lucie Kloosová a Kateřina Krupičková

2. místo Lucie Dandová

5. místo fitness tým 5SOS

6. místo fitness tým Rock'n Roll

7. místo Adéla Němcová

10. místo Tereza Müllerová


MSM Říčany

2. místo Lucie Dandová

4. místo fitness tým 5SOS

5. místo fitness tým Rock 'n Roll

7. místo Anna Náhlovská

8. místo Adéla Němcová

14. místo Iveta Koutová


MSM Ostrava

1. místo Adéla Němcová

2. místo dvojice Lucie Kloosová a Kateřina Krupičková

3. místo fitness tým Rock 'n Roll

3. místo fitness tým 5SOS

6. místo Lucie Kloosová

7. místo Anna Náhlovská

9. místo Tereza Müllerová


MSM Pardubice

3. místo Anna Náhlovská

3. místo fitness tým 5SOS

5. místo dvojice Lucie Kloosová a Kateřina Krupičková

5. místo fitness tým Rock 'n Roll

7. místo Lucie Dandová


Finále MSM- MČR II. VT ČGF

1. místo Lucie Dandová

3. místo Anna Náhlovská

3. místo fitness 5SOS

4. místo fitness tým Rock'n Roll

6. místo Šárka Mundilová

6. místo Adéla Němcová

10. místo Tereza Müllerová

Fit Art Aerobic& Dance na 7. místě mezi kluby MSM


FISAF

Mladá Boleslav

3. místo II. VT dvojice Adéla Němcová a Lucie Dandová

Plzeň

1. místo II. VT dvojice Adéla Němcová a Lucie Dandová

Praha

2. místo II. VT dvojice Adéla Němcová a Lucie Dandová

Mladá Boleslav

3. místo II. VT dvojice Adéla Němcová a Lucie Dandová

2. místo III. VT fitness tým 5SOS

4. místo II. VT Anna Náhlovská

4. místo II. VT fitness tým Rock 'n Roll


Bohemia Aerobic Tour

3. místo fitness tým Rock'n Roll

3. místo fitness tým 5SOS


Závody 2017


Bohemia Aerobic Tour

Fitness týmy

3. místo tým Little Mix- BAT Nymburk

1. místo tým Little Mix- BAT Jičín

2. místo tým Little Mix- BAT Kutná Hora

4. místo tým Celebration- BAT Kutná Hora

2. místo tým Adiós- BAT Hradec Králové

3. místo tým Little Mix- BAT Hradec Králové

2. místo tým Adiós- BAT Náchod

3. místo tým Little Mix- BAT Náchod

3. místo tým Little Mix- finále BAT

Mistry s mistry

Sportovní Aerobic a fitness týmy 

MSM Liberec

1. místo sólo Anna Náhlovská

2. místo dvojice Lucie Kloosová a Kateřina Krupičková

3. místo sólo Adéla Němcová

6. místo sólo Lucie Kloosová

6. místo sólo Lucie Dandová


MSM Plzeň

1. místo sólo Anna Náhlovská

2. místo dvojice Lucie Kloosová a Kateřina Krupičková

4. místo sólo Lucie Kloosová


MSM Olomouc

2. místo sólo Anna Náhlovská

2. místo dvojice Lucie Kloosová a Kateřina Krupičková

5. místo sólo Lucie Kloosová

3. místo fitness tým Celebration

6. místo fitness tým Adiós


MSM Litomyšl

2. místo sólo Anna Náhlovská

2. místo dvojice Lucie Kloosová a Kateřina Krupičková

5. místo sólo Lucie Kloosová

4. místo fitness tým Celebration

4. místo fitness tým Adiós


MSM Praha

3. místo sólo Lucie Kloosová

5. místo sólo Adéla Němcová

5. místo dvojice Lucie Kloosová a Kateřina Krupičková

3. místo fitness tým Celebration


Finále MSM

4. místo Lucie Kloosová

3. místo dvojice Lucie Kloosová a Kateřina Krupičková

2. místo fitness tým Celebration

Do finále také postoupila Anna Náhlovská a Adéla Němcová


Perníková Kopretina

Fitness týmy

1. místo fitness tým Celebration

FISAF VT III.

Fitness týmy

2. místo tým Celebration- Brno

2. místo tým Celebration- Mladá Boleslav


FISAF VT II.


Sportovní Aerobic

2. místo dvojice Lucie Dandová a Adéla Němcová- Mladá Boleslav

3. místo Anna Náhlovská- Mladá Boleslav

4. místo dvojice Lucie Dandová a Adéla Němcová- Louny

5. místo dvojice Lucie Dandová a Adéla Němcová- Brno, Mladá Boleslav

6. místo Lucie Kloosová- Louny

6. místo Lucie Kloosová- Brno

8. místo Anna Náhlovská- Brno


Velká cena Kutné Hory


Závody 2016


Bohemia Aerobic Tour

Fitness týmy    

4. místo  BAT Nymburk - tým Andílci

4. místo  BAT Jičín - tým Andílci

2. místo  BAT Kutná Hora - tým Andílci

3. místo  BAT Kutná Hora - tým Holiday

1. místo BAT Náchod - tým Andílci

2. místo BAT Náchod - tým Holiday

1. místo BAT Hradec Králové - tým Andílci

3. místo BAT Hradec Králové - tým Holiday

2. místo BAT finále - tým Andílci


Mistry s mistry

3. místo sólo- Lucie Dandová - postup do finále MSM

4. místo sólo - Lucie Kloosová - postup do finále MSM

4. místo sólo - Nikola Petránková - postup do finále MSM

4. místo dvojice - Tereza Müllerová a Nikola Petránková - postup do finále MSM

6. místo dvojice - Kateřina Krupičková a Lucie Kloosová

3. místo fitness týmy - tým Holiday

2. místo fitness týmy finále MSM - tým Holiday

Perníková kopretina

1. místo fitness týmy - tým Holiday

3. místo fitness týmy - tým Hot Stuff

4. místo fitness týmy - tým Andílci

Velká cena Kutné Hory

1. místo sólo - Lucie Kloosová

1. místo dvojice - Kateřina Krupičková a Lucie Kloosová

2. místo sólo - Lucie Dandová

Aerobic cup Chotěboř

1. místo sólo - Lucie Kloosová

1. místo dvojice - Kateřina Krupičková a Lucie Kloosová

2. místo sólo - Lucie Dandová

2. místo sólo - Tereza Müllerová


Závody 2015    

           

             Bohemia Aerobic Tour

                     3. místo fitness týmy BAT Náchod - tým Camp Rock 

                     4. místo fitness týmy BAT Nymburk - tým Camp Rock

                     2. místo fitness týmy BAT Jičín - tým Tango

                     3. místo fitness týmy BAT Jičín - tým Camp Rock 

                     1. místo fitness týmy BAT Kutná Hora - tým Tango

                     3. místo fitness týmy BAT Kutná Hora - tým Camp Rock

                     4. místo fitness týmy BAT Kutná Hora - tým Counting Stars

                     3. místo fitness týmy BAT Hradec Králové - tým  Tango

                     4. místo fitness týmy BAT Hradec Králové - tým Camp Rock

                     2. místo fitness týmy BAT finále - Tým Tango

                     3. místo fitness týmy BAT finále - tým Camp Rock

            Mistry s mistry

                sportovní aerobic

                    5. místo dvojice MSM Plzeň - Tereza Müllerová a Nikola Petránková

            Perníková kopretina

                     3. místo nováček v soutěži - tým Srdíčka

                     2. místo fitness týmy - tým Tango

            FISAF VT III.

                     5. místo kadet individual -  Nikola Petránková 

                     3. místo kadet individual - Nikola Petránková

                     Postup do VT II.